dominga.lt
dominga - hitachi
„Swedbank lizingo“ pasiūlymas
 

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas įsigyjant „Hitachi“ techniką iš UAB „Domingos prekyba“

Atnaujinkite savo techniką su „Swedbank lizingu“ – pasinaudokite specialiu pasiūlymu smulkioms ir vidutinėms įmonėms ir įsigykite bet kokios komplektacijos naują „Hitachi“ techniką iš UAB „Domingos prekyba“ ypatingomis sąlygomis:

 • kintamų palūkanų marža – nuo 1,99 %;
 • pradinė įmoka – nuo 9 %;
 • lizingo sutarties terminas – iki 60 mėn.;
 • pasiūlysime palankias technikos draudimo sąlygas visam sutarties laikotarpiui.
 • Parduodamos technikos modelius bei bazines specifikacijas galima rasti www.dominga.lt/hitachi.
  Technika atitinka ES teisės aktų nustatytus saugos reikalavimus ir EB darbo saugos reikalavimus.

  Garantiniai įsipareigojimai: technikai suteikiama 12 mėn. garantija.

  Akcijos sąlygos galioja pasirašius lizingo sutartį su UAB „Swedbank lizingas“ iki 2018-05-30. Už specifikaciją, techninę charakteristiką bei garantinius įsipareigojimus atsako pardavėjas UAB „Domingos prekyba“.

 • Šis finansavimas yra galimas dėl garantijos, kurią suteikė 2014–2020 m. įmonių konkurencingumo ir mažųjų bei vidutinių įmonių programa (Programme for the Competitiveness of Enterprises and Small and Medium-sized Enterprises (2014–2020)) (COSME) ir Europos strateginių investicijų fondas (ESIF), įsteigtas pagal Investicijų planą Europai. ESIF tikslas yra padėti paremti finansavimą bei produktyvių investicijų įgyvendinimą Europos Sąjungoje, taip pat užtikrinti didesnį finansavimo prieinamumą. Finansavimu šiame pasiūlyme nurodytomis sąlygomis galite pasinaudoti, jeigu atitinkate COSME programos gavėjams keliamus reikalavimus: (1) įmonės darbuotojų skaičius turi neviršyti 250; (2) metinė įmonės apyvarta turi neviršyti 50 milijonų eurų ir/arba įmonės balanse nurodyto viso turto vertė turi neviršyti 43 milijonų eurų. Daugiau informacijos apie COSME programos sąlygas ir reikalavimus galite rasti čia.

  Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką:

  Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

  Šis pasiūlymas nėra UAB „Swedbank lizingas“ įsipareigojimas suteikti finansavimą aukščiau nurodytomis sąlygomis. Įsipareigojimas suteikti finansavimą atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

  Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

  • kreipkitės tiesiogiai į savo banko vadybininką;
  • paskambinkite mums verslo klientų tel. 1633;
  • paskambinkite UAB „Domingos prekyba“ atstovui Giedriui Morkūnui +370 686 61770.
Mus rasite:
Vilniaus g. 4a, Grigiškės,
Vilniaus m. sav., Lietuva
Tel. +370 5 2432146
Fax. +370 5 2432156 
Mob. +370 686 61770
e-mail: info@dominga.lt 

global e service

hitachi baneris 

youtube